Jsem Eva

a jsem tu pro vás,

pokud jste někdy přemýšleli:

• Jak vyřešit dlouhodobý problém v práci

• Jak si nenosit problémy z práce domů

• Jak získat sebevědomí pro velký kariérní krok

• Jak opustit neuspokojivé zaměstnání a najít si práci snů

• Jak si v kolektivu získat lepší pozici

• Jak si zajistit vyšší plat nebo ty správné benefity

Jsem totiž certifikovaná koučka. A moje poslání je pomáhat lidem využívat svůj plný potenciál a vést své kariéry tím nejlepším směrem.

Pokud myslíte, že vám práce může přinášet víc, ozvěte se mi a sejděme se. Naše první sezení bude 100% diskrétní, bez jakýchkoliv závazků a zcela zdarma.

Nebo váháte, zda má smysl se obracet na koučku?

Jestli to nebude zbytečně vynaložený čas nebo peníze?

Jestli není lepší se s problémy svěřit kamarádce nebo psychologovi?

Nebo jestli není lepší se s nimi nějak „popasovat“ sám?

Pak uvažte, že čekací doby na terapii u psychologa jsou dnes v řádu měsíců, a ne vždy vedou k jádru věci – zato kouč je specialista na profesní oblast a má přímé zkušenosti s řešením vztahů na pracovišti.

Že kamarádi ne vždy dávají dobré rady, a ne vždy se lze spolehnout na jejich diskrétnost.

Že problémy, které aktivně neřešíte, můžou eskalovat a způsobovat kolem vás škody, kterým by šlo předejít.

A že odkládáním řešení pracovních problémů s odborníkem se připravujete o vnitřní klid. Asi i o peníze. A třeba i o duševní zdraví.

Paní Eva Blažková se mnou prošla jako koučka složitou životní změnou a velmi jí děkuji za podporu a zdravý náhled nad situací. Je dobré mít v někom oporu. Díky
Markéta P.
★★★★★
Stála jsem před rozhodnutím velké, poměrně výrazné profesní změny. Obrátila jsem se na Evu, protože jsem si myslela, ‚ že potřebuji především zpětnou vazbu od nezainteresovaného člověka. Byť jsem některé koučovací metody znala už z dřívějška, tak mi v reálu, při aplikování na konkrétní situace z mého pracovního prostředí, velice pomohly. Empatie mi nikdy moc nešla, měla jsem problém ji celkově uchopit a už vůbec jsem si nedovedla představit aplikovat ji v praxi. Ale přiznávám, začalo to fungovat. Eva mi pozorně naslouchala a já si postupně uvědomovala, co musím v sobě posílit. Děkuji, byla to pro mě nová zkušenost a cítím, že mě naše sezení posunulo dál.
Stanislava K.
★★★★★
Evu jsem oslovil po vleklých problémech se zaměstnanci na jedné z mých poboček. Byly tam věčné pře a dohady. Když jsem sehnal nového pracovníka, do roka dával výpověď. Zjišťoval jsem příčiny, probíral situaci se zaměstnanci, ale nikdy to nikam nevedlo. Obrátil jsem se tedy na Evu a po týdenním náslechu, zapojení do procesu a mém koučování, je, zdá se, příčina odhalena. Eva velice rychle odhalila základní problém, zjistila trápení zaměstnanců a navrhla možná řešení do budoucna. Sice budu muset udělat některá razantní a nepopulární opatření, ale jsem rád, že se „problém“ vyjasnil. Neskutečně se mi ulevilo, už nemám plnou hlavu jen jedné pobočky a můžu se začít věnovat dalšímu růstu firmy. Díky, Evo!
Roman Š.
★★★★★

Zkuste to se mnou i Vy.
Za zkoušku doslova nic nedáte – naše první sezení bude na můj účet.

Na Olomoucku, Šumpersku nebo okolí se můžeme snadno sejít osobně. Pokud jste doma v jiné části republiky, potkejme se online.

Nechte mi zde své kontaktní údaje – ozvu se Vám:

    Nebo mi prostě napište mail na: eva-koucink@seznam.cz