Individuální a skupinový koučink

SLUŽBY

Individuální koučink

Každý životní příběh mého klienta mě inspiruje nejen k hledání nejlepšího řešení pro něj, ale také k práci na sobě samé, k stálému kladení si otázek, jak pomoci lépe, jak se dostat více do hloubky. Osobní rozvoj, otázky motivace, hledání cesty k dosažení cílů i snů – jak v rovině profesní, tak osobní – pro mě vždy byly klíčové. 

Můj přístup ke každému klientovi je individuální, vycházející z jeho potřeb a cílů, kterých chce v rámci koučinku dosáhnout.

SLUŽBY

Skupinový koučink

Jedná se o koučink skupiny lidí zaměřený na dosažení předem jasně definovaného výsledku. 

Skupinový koučink může využít kdokoliv. Podmínkou je, aby všichni členové byli připravení a ochotní se na společném procesu koučování aktivně spolupodílet. 

Při koučování jsem si uvědomila, že klienti mají totožná témata. Programy jsou zaměřeny na propojení skupiny lidí a vzájemnou podporu, ale také na individuální potřeby a intimitu procesu každého účastníka.

Programy a kurzy jsou přínosné v tom, že dávají prostor propojení stejně laděným lidem. Ve skupině vzniká prostor pro vzájemnou podporu a nová přátelství.


Jak koučink probíhá?

 • Před vlastním zahájením koučování vždy klientům doporučuji úvodní konzultaci, která slouží k vysvětlení celého procesu koučování a jeho principů. Na úvodní schůzce si také ujasníme, jakému tématu či problému se budeme věnovat a čeho bychom měli společně dosáhnout, co klient očekává a co já jako koučka mohu nabídnout. Následně se dohodneme na harmonogramu našich setkávání, jejich délce, frekvenci a ceně.

  Doporučená délka jednoho sezení je 60–90 minut. Konzultace mohou probíhat osobně, telefonicky nebo online.

demo-attachment-69-circle
pexels-andrea-piacquadio-3760067

PROČ MĚ

Najdu pro vás řešení

Pomáhám k lepší efektivitě v pracovním i osobním životě.

Pomáhám při změnách a restartu kariéry.

Když nevíte, jak byste měli s finančními prostředky a s kapitálem nakládat, a to i přesto, že máte znalosti, odborné dovednosti, kontaktujte mě.

Odhalení příčin vašich obtíží nejen v oblasti financí a jejich vyřešení je mou prioritou.

Pojďte si vyzkoušet, jaké je koučování se mnou.


CENÍK:

Individuální koučink

 • Úvodní konzultace (20 min)zdarma
 • Koučink osobně (60 min)1 800 Kč
 • Koučink osobně (90 min)2 000 Kč
 • Koučink online (60 min)1 500 Kč
 • Koučinkový balíček (3x60 min)4 500 Kč
 • Dlouhodobý koučink (6x60 min)8 400 Kč

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Cena balíčků platí při uhrazení celé částky předem. Hodiny z balíčků nevyčerpané v uvedeném termínu propadají.

Připravuji:

KURZ: „Vztahy na pracovišti – dá se s nimi pracovat, dají se zlepšovat?“

 • Během kurzu se dozvíte, jaký význam má empatie a jak lze pomocí koučování dosáhnout větší pohody na pracovišti. Prostřednictvím mých osobních zkušeností budete moct nahlédnout a srovnat možné varianty řešení při zdánlivě pohodové atmosféře ve vašem kolektivu. Vymezíme si pracovní vztahy a jejich role v utváření zdravého a produktivního pracovního prostředí.

KURZ: „Sám sobě finančním manažerem“

 • Cílem kurzu je zorientovat se ve světě financí a investic, a to se zřetelem na specifika investování do produktů, které právě v období ekonomické recese či krize bývají zajímavým a bezpečným přístavem investorů.

demo-attachment-69-circle
pexels-andrea-piacquadio-3760067
KONTAKT
Pojďme se sejít osobně

Hybešova 200/6,
779 00 Olomouc

Telefon: +420 608 402 529

E-mail: eva-koucink@seznam.cz

  Shopping Basket