O mně

O MNĚ

Proč pomáhám lidem

Celou dobu jsem věděla, že mě znamení LVA, ve kterém jsem narozena, předurčuje k tomu pomáhat ostatním. Vede mě však také k přesvědčení, že dobrý pocit lze mít jen ze stoprocentně odvedené práce, kdy výsledky nakonec předčí původní očekávání a lidé, kteří se na mě s žádostí o pomoc obrátili, byli spokojeni.

Soustavná práce s lidmi mě přivedla k zájmu o koučování. Nejprve k osobnímu, nesenému snahou stále se zlepšovat, ale také umět se lépe vyrovnávat s pracovním stresem. Zjistila jsem, že je to cesta, jak měnit život svůj i ostatních. Lidé se mi svěřovali a já jim pomáhala najít tu jejich cestu. 

Mám sen o budoucnosti, ve kterém je dost místa pro mne, mou práci, lásku, rodinu, zdraví a misi. Začala jsem s pomáháním lidem naplno. Našla jsem na to své recepty a pevně doufám, že budou fungovat i vám.

Přijďte si je vyzvednout.

Vaše,
Eva


VZDĚLÁNÍ

Moje vzdělání a zkušenosti

Zkušenosti s finančním sektorem, koučinkem a lektorováním jsem získala také dlouholetou praxí v manažerské pozici. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a poté filozofickou fakultu Univerzity Palackého, obor andragogika v profilaci na personální management. Absolvovala jsem řadu odborných kurzů. 

V každé pracovní pozici jsem se podílela na organizování akcí. Koordinovala jsem přednášky, podílela se na PR kampaních, organizovala tiskové konference, pořádala velké eventy jako např. reprezentační plesy a absolventská setkání. 

Po více než patnáctileté zkušenosti ve školství, kdy jsem prošla několika pozicemi, od vyučující, lektorky, asistentky, ekonomky, až po zástupce ředitele pro ekonomickou oblast a šéfku konferenčního servisu, kdy jsem pracovala i s padesátičlenným týmem, jsem se rozhodla osamostatnit a začít si plnit své sny.

Kontinuální schopnost analyzování, poradenství a vedení pracovního kolektivu tak patří k mým základním profesním kompetencím ze kterých často čerpám při koučování.

KONTAKT
Pojďme se sejít osobně

Hybešova 200/6,
779 00 Olomouc

Telefon: +420 608 402 529

E-mail: eva-koucink@seznam.cz

    Shopping Basket